实际产品可能有所不同
PMCtendo DD4.14/162/230-480V
产品物料号: 4105687
GTIN: 4046548032727
Servo amplifier; Technical data at 3 x 400 V AC: Continuous output
current:
14 A; Imax (5 s) = 28 A; Power consumption in S1 mode: 10 kVA Integral
brake resistor incl. relay AS (restart interlock).
| U1的用途 | 主电源 |
| 供电电压 (V) | 230 - 480 V |
| 电源电压类型U1 | AC |
| U2的用途 | 电源 |
| 供电电压2 (V) | 24 V |
| 电源电压类型U2 | DC |
萊斯頓斯特伊爾
| 5 s峰值电流 | 28 A |
| 数字输入数量 | 4 |
| U 输入符合 EN 61131-2 类型 1 | 24 V DC |
机械数据
| 高度尺寸 | 325 mm |
| 宽度尺寸 | 100 mm |
| 深度尺寸 | 265 mm |