关闭
您在国际Pilz网站上
请输入国家
选择您所在的国家/地区,以获取国内内容
{"id":"400535","name":"PIT es5u","price":"0.00","currency":"CNY","category":["A0600","A0600B0600","00104002147028","0010400214702880IR"]}
实际产品可能有所不同
PIT es5u
产品物料号: 400535
GTIN: 4046548071405
PITestop, E-STOP pushbutton IP65, with protective collar, without logo,
installation diameter: 22.3 mm.
Item
下列产品已经加入您的购物车
保存购物车
建立新的订单 或 安排单独报价
选择预期用途
General data
| Approval |
CE
UKCA cULus Listed UL Recognized Component EAC (Eurasian) TÜV |
Technical data
Environmental data
| Ambient temperature | -30 - 70 °C |
| Protection type, housing | IP65 |
Mechanical data
| Height dimension | 42 mm |
| Width dimension | 70 mm |
| Mounting position | any |
| Gross weight | 65 g |
| Diameter | 67 mm |
| Net weight | 52 g |
环境
| RoHS directive |
2011/65/EU
2015/863/EU |
| RoHS conformity | yes |
| RoHS exceptions | no |
| REACh compliance | Contains no SVHC substances |
| WEEE classification (08/2018) | 5 devices (feed size < 50cm) |
Commercial data
| ECLASS version | ECLASS-13 |
| ECLASS Reference Feature | 27371244 |
| ETIM Version | ETIM-9.0 |
| ETIM Reference Group | EG000017 |
| ETIM Reference Feature | EC002034 |
| UNSPSC 25 | 46171620 |
| GTIN | 4046548071405 |
| Volume | 0 dm3 |
| Harmonized System Code | 85365080 |
| Type of tariff number | TARIC |
| Use of customs tariff number |
Ausfuhr
Einfuhr |
| Quantity per packaging unit | 1 |
