关闭
您在国际Pilz网站上
请输入国家
选择您所在的国家/地区,以获取国内内容
{"id":"837380","name":"S3UM 230VAC UM 415/460VAC","price":"0.00","currency":"CNY","category":["A0200","A0200B0220","00100002027007","0010000202700780FB"]}
实际产品可能有所不同
S3UM 230VAC UM 415/460VAC
产品物料号: 837380
GTIN: 4046548007404
Voltage monitoring relay, to monitor overvoltage and
undervoltage values, and the phase sequence in 3-phase supplies, 40 -400
Hz, measuring voltage 415/460 V AC, width 22.5 mm, UB = 230 V AC.
单元
下列产品已经加入您的购物车
保存购物车
建立新的订单 或 安排单独报价
选择预期用途
般数据
| Approval |
CE
CCC UKCA |
技术数据
电气数据
| Supply voltage (V) | 230 V |
| Power consumption AC | 2 VA |
| Max. device circuit breaker | Max. conductor cross section |
| Type of supply voltage U1 | AC |
继电器输出
| Utilisation cat. AC/DC1 stand. | EN 60947-4-1 |
| Addit. contact details relay | + 3.0 µm Au |
| Utilisation cat. AC15/DC13sta. | EN 60947-5-1 |
| Relay contact material | AgCdO |
环境数据
| Protection type, housing | IP40 |
| Vibration to standard ... | EN 60068-2-6 |
| Protection type, mounting | |
| Condensation permitted? | Not permitted |
| Terminal protection type | |
| Ambient temperature | -15 - 55 °C |
| Clearance & creepage dist. to | EN 60947-1 |
| EMC to standard ... |
EN 50081-2
EN 50081-1 |
| 设备可使用的气候适宜性标准 | EN 60068-2-78 |
机械数据
| Terminal style | fixed |
| Depth dimension | 122 mm |
| Housing material front plate | ABS UL 94 V0 |
| Height dimension | 87 mm |
| Flex. cond. c/s AWG info | 24 - 10 AWG |
| Housing material upper part | PPO UL 94 V0 |
| Width dimension | 22.5 mm |
| Net weight | 160 g |
| Housing material lower section | PPO UL 94 V0 |
| Connection terminal | Screw terminal |
| Gross weight | 170 g |
| 安装位置 | 任意 |
环境
| 符合REACh标准 | 至少含有一种SVHC物质 |
| WEEE classification (08/2018) | 5 devices (feed size < 50cm) |
商业数据
| eClass 版本 | ECLASS-13 |
| eClass 引用功能 | 27371801 |
| eTIM 版本 | ETIM-9.0 |
| eTIM 参考组 | EG000019 |
| ETIM 引用功能 | EC001438 |
| UNSPSC 25 | 39122205 |
| GTIN | 4046548007404 |
| 卷宗 | 0.294 dm3 |
| Harmonized System Code | 85364900 |
| 海关税号类型 | TARIC |
| 使用海关税则号 |
Ausfuhr
Einfuhr |
| 每个包装单位的数量 | 1 |
