关闭
您在国际Pilz网站上
请输入国家
选择您所在的国家/地区,以获取国内内容
{"id":"514110","name":"PSEN 1.1-10 / 1 actuator","price":"0.00","currency":"CNY","category":["A0100","A0100B0110","00106002217045","0010600221704580GI"]}
实际产品可能有所不同
PSEN 1.1-10 / 1 actuator
产品物料号: 514110
GTIN: 4046548003390
Actuator for magnetic safety switch, square design,
IP67, operating distance 3 mm, height design 13 mm, PU = 1 actuator.
单元
下列产品已经加入您的购物车
保存购物车
建立新的订单 或 安排单独报价
选择预期用途
General data
| Approval |
CE
UKCA cULus Listed EAC (Eurasian) TÜV |
| unit type | Actuator |
Technical data
环境数据
| Pollution degree clear.&creep. | 3 |
| Protection type, housing |
IP69
IP67 |
| Perm. operating height ASL | 4000 m |
| Vibration to standard ... | EN 60947-5-2 |
| ATEX category | II 3GD EEx nC IIC T6 |
| Acc. shock to standard1 | 30g |
| Ambient temperature | -25 °C |
| Max. ambient temp. at 2000 m | +70 °C |
| Max. ambient temp. at Hmax |
机械数据
| Housing material upper part | PBT |
| Depth dimension | 13 mm |
| Net weight | 15 g |
| Height dimension | 36 mm |
| Gross weight | 16 g |
| Width dimension | 26 mm |
环境
| RoHS directive |
2011/65/EU
2015/863/EU |
| RoHS conformity | yes |
| RoHS exceptions | no |
| REACh compliance | Contains no SVHC substances |
| WEEE classification (08/2018) | 5 devices (feed size < 50cm) |
商业数据
| ECLASS version | ECLASS-13 |
| ECLASS Reference Feature | 27274002 |
| ETIM Version | ETIM-9.0 |
| ETIM Reference Group | EG000026 |
| ETIM Reference Feature | EC001487 |
| Volume | 0 dm3 |
| Type of tariff number | TARIC |
| Use of customs tariff number |
Ausfuhr
Einfuhr |
| Quantity per packaging unit | 1 |
| UNSPSC 25 | 39122205 |
| GTIN | 4046548003390 |
| Harmonized System Code | 85389099 |
可选的配件
PSEN screw M4x16 10pcs
540310
单向螺钉,单向槽, M4x16 ,材料不锈钢, PU = 10
件,适合执行器:PSEN 1.1 , PSEN 2.1 , PSEN me1.x AS ,
PSENme4 。
