关闭
您在国际Pilz网站上
请输入国家
选择您所在的国家/地区,以获取国内内容
{"id":"402343","name":"PITreader sticker ye 3","price":"0.00","currency":"CNY","category":["A0600","A0600B0600","00104002147075","0010400214707580NE"]}
实际产品可能有所不同
PITreader sticker ye 3
产品物料号: 402343
GTIN: 4046548105315
Transponder sticker for authentication system PITreader Card,
authorisation for operating modes 1, 2 and 3
Colour: yellow
Material: Plastic
单元
下列产品已经加入您的购物车
保存购物车
建立新的订单 或 安排单独报价
选择预期用途
General data
| Approval |
CE
UKCA |
| Sensor principle | Transponder |
Technical data
Environmental data
| Ambient temperature | -25 - 50 °C |
| Climatic suitability standard | EN 60068-2-78 |
| Humidity rating | 93 % r. h. at 40 °C |
| Vibration to standard ... | EN 60068-2-6 |
| Acc. shock to standard1 | 15g |
| Protection type, housing | IP68 |
机械数据
| Housing material | PVC |
| Depth dimension | 0.8 mm |
| Mounting position | any |
| Gross weight | 2 g |
| Net weight | 1 g |
转发器
| Operating frequency | 13.56 MHz |
| Transponder energy supply | Passive (battery-free) |
环境
| WEEE classification (08/2018) | 0 not relevant |
商业数据
| ECLASS version | ECLASS-13 |
| ECLASS Reference Feature | 27280402 |
| ETIM Version | ETIM-9.0 |
| ETIM Reference Group | EG000026 |
| ETIM Reference Feature | EC002996 |
| Volume | 0 dm3 |
| Type of tariff number | TARIC |
| Use of customs tariff number |
Ausfuhr
Einfuhr |
| Quantity per packaging unit | 1 |
| UNSPSC 25 | 39122205 |
| GTIN | 4046548105315 |
| Harmonized System Code | 85389099 |
