Close
You are on the Pilz international website
Please select a language or switch to a country
Choose your country to get national content
{"id":"402285","name":"PIT m3 key2 mode service","price":"0.00","currency":"CNY","category":["A0600","A0600B0600","00104002147075","0010400214707580NE"]}
Actual product may vary
PIT m3 key2 mode service
Product ID: 402285
GTIN: 4046548084399
用于电子操作模式选择开关 PIT M3.XP 的 PIT 模式应答器钥匙
,材料:塑料执行器,
允许 OM1/2/3/4 维修操作。
Phase-out article
Item
Added to Your Shopping Cart
Save basket
Create a new order or get an individual offer
Select intended use
般数据
| Approval |
CE
UKCA TÜV |
| Sensor principle | Transponder |
| 应答器编码 | 0x1111(PILZ) |
技术数据
Environmental data
| 以摄氏度一表示的环境温度 | -20 - 60 °C |
Mechanical data
| 高度尺寸 | 8.6 mm |
| 宽度尺寸 | 35 mm |
| 深度尺寸 | 60.2 mm |
| 总重 | 10 g |
| 净重 | 9 g |
Transponder
| 操作频率 | 125 kHz |
| 应答器电源供应 | 无源(无电池) |
Environment
| RoHS 指令 |
2011/65/EC
2015/863/EC |
| RoHS 符合性 | 是的 |
| RoHS 例外 | 是的 |
| RoHS (除) ,符合直接指令。 | 7C i |
| 符合REACh标准 | 至少含有一种SVHC物质 |
| REACh 所含物质 | 氧化铅 |
| 污染物的百分比-比例 | >0,1 |
| CAS号 | 1317-36-8 |
| WEEE classification (08/2018) | 5 devices (feed size < 50cm) |
Commercial data
| eClass 版本 | ECLASS-13 |
| eClass 引用功能 | 27371292 |
| eTIM 版本 | ETIM-9.0 |
| eTIM 参考组 | EG000017 |
| ETIM 引用功能 | EC002024 |
| 卷宗 | 0 dm3 |
| 海关税号类型 | TARIC |
| 使用海关税则号 |
Ausfuhr
Einfuhr |
| 每个包装单位的数量 | 1 |
| UNSPSC 25 | 39111609 |
| GTIN | 4046548084399 |
| Harmonized System Code | 85389099 |
